środa

Aktualności

Bolesna porażka w Nowych Skalmierzycach

• autor: goalkeeper.kks, 2014-10-18 20:40

Piłkarze KKS-u w meczu inaugurującym 7.kolejkę ligową doznali bolesnej porażki 2:5 w Nowych Skalmierzycach. O grze kaliszan nie można napisać niestety nic dobrego, choć po pierwszej połowie sytuacja nie wyglądała jeszcze tak źle jak na końcu spotkania, gdyż oba zespoły schodziły na przerwę z dorobkiem jednej strzelonej bramki. Gole dla KKS-u zdobyli w tym spotkaniu: Wiktor Matysiak i Bolesław Kamiński.

Pogoń Nowe Skalmierzyce - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 5:2 (1:1)

1:0 (5')                                      1:1 Wiktor Matysiak (8')

2:1 (36')                                    3:2 Bolesław Kamiński (62')

3:1 (46')

4:2 (64')

5:2 (karny 69')

Relacja z meczu autorstwa Przemysława Cieślaka kliknij tutaj.

• Komentarzy [5]
  • czytano: [352]

autor: ~anonim 2014-10-19 12:52:11

avatar Po przeczytaniu relacji z meczu opisaną przez P. Przemka i końcowe podsumowanie jak grają chłopcy pod okiem trenera J.Szczepaniaka wyciągnąłem wnioski że trener nie uczy ich grac piłką, tylko wykopywać piłkę jak najdalej od własnej bramki i czekać na błąd przeciwnika, dlatego potrzeba wam jako drużynie drugiego trenera bo macie dobrych zawodników i szkoda ich talentu !!!

autor: ~Anon 2014-10-19 17:37:09

avatar Bardzo dobrze napisane u góry, to co on robi ...

autor: ~qpq 2014-10-19 19:02:28

avatar Trzeba wziąć pod uwagę, że jest to młoda drużyna która dopiero się dociera. Nie oczekujemy fajerwerków na początku sezonu. Dajmy trochę czasu. Po sukcesach zawsze mogą przyjść i porażki, trzeba je przyjąć z pokorą i po zrozumieniu gdzie tkwi problem starać się go wyeliminować.

autor: ~KKS 2014-10-19 21:36:28