• autor: goalkeeper.kks, 2015-06-07 16:07

W ostatnim meczu ligowym pokonujemy w Ostrowie Centrę 2:0.

Centra Ostrów Wlkp. - KKS Kalisz 0:2 (0:2)

bramki:

25 min 1:0 Klaudiusz Marchwacki (głową, asysta Igor Kossowski), 35 min 2:0 Wiktor Szemfel (asysta Igor Kossowski)

Skład KKS-u:Skład KKS-u: Dawid Dobrasiak, Adrian Dudek, Bartosz Cieślak, Szymon Tadeuszak, Michał Gramczewski, Igor Kossowski, Klaudiusz Marchwacki, Krystian Konopa, Wiktor Matysiak, Bartosz Śmietański, Wiktor Szemfel, Piotr Balcerzak, Mateusz Przybylski, Hubert Guzdek, Kewin Krysztofowicz

W rozwinięciu więcej...

Od początku spotkania było widać lekką przewagę kakaesiaków. Jedynie brak skuteczności był przyczyną tego, że wynik utrzymywał się remisowy. W 25 minucie po dośrodkowaniu Igora Kossowskiego bramkę głową zdobył Klaudiusz Marchwacki. Kolejne minuty to nie tylko walka z przeciwnikiem, ale również z wielkim skwarem. W ostatniej minucie pierwszej połowy Igor Kossowski zagrywa piłkę do Wiktora Szemfela, a ten mijając bramkarza uderza piłkę do pustej bramki. Druga połowa to duża przewaga kaliszan. Akcje rozgrywane były z pomysłem, naprawdę można było z podziwem patrzeć na poczynania młodych kakaesiaków. Szkoda nie wykorzystanych sytuacji, ale najważniejsze jest to, że gra wyglądała tak jak tego chcemy.